נתן מאיר ושות' , עורכי-דין

משפט מסחרי ורגולציה

משרד נתן מאיר ושות' עוסק בליווי וייזום עסקאות מסחריות במגוון תחומים ובהיקפים ניכרים וביניהם מיזוגים ורכישות, עסקאות בתחום ההיי-טק, השקעות בתאגידים בארץ ובחו"ל.


המחלקה המסחרית של המשרד עוסקת בליווי שוטף של תאגידים מסחריים על כל היבטיו, לרבות מזכירות חברה וליווי האורגנים של החברה, כמו גם נושאי המשרה בה, ייעוץ משפטי שוטף, הסכמים מסחריים שוטפים (הסכמי שכירות, הסכמי עבודה, הסכמי הפצה על כל גווניהם, ועוד), פיתוח עסקאות פיננסיות, מימון וליווי בנקאי, ועוד.


היקף הייצוג שמעניק משרדנו מתפרש על רוב תחומי המשפט המסחרי, לרבות מיזוג חברות; ייצוג גופים בהשקעה בחברות; ייצוג בעסקאות של מכירות אחזקות בחברות שונות ומכירת פעילות של חברה כעסק חי (Ongoing Concern); מיזמים משותפים; ליווי משפטי ועסקאות בחו"ל לרבות במזרח אירופה שם ליווה משרדנו עסקאות נדל"ן בהיקף של עשרות מליוני אירו; ליווי פרוייקטים בתחום הצריכה והאנרגיה; ועוד.


משרדנו מעניק ליווי בתחומי הרגולציה השונים כגון רגולציה מסחרית וחקיקה צרכנית, הגבלים עסקיים, דיני חוזים ומשפט מסחרי.


משרדנו מעניק ייצוג לגופים מסחריים שונים, ביניהם חברות מהגדולות במשק בתחום ייבוא ושיווק מוצרי צריכה, בתחומי התעשיה הכבדה, התיירות, ההשכלה וההפעלה של מוסדות לימוד, בתחומי הנדל"ן והאנרגיה, ועוד.


על תחום המשפט המסחרי במשרדנו אמונה עו"ד ונדה פיינברג – שותפה במשרד, בסיוע עורכי דין שכירים ומתמחים.